Екскурсія на телеканал «1+1»

15 березня 2017 р.

Екскурсія на телеканал «1+1»

Світ телебачення має великий вплив на кожного  з нас, він формує уподобання, стиль мислення та поведінку.

Кожного дня ми бачимо результат роботи цілої команди професіоналів, проте багато чого з їхньої роботи залишається поза кадром.

Український телеканал «1+1» у рамках профорієнтації учнів почав проводити екскурсії у телецентр медіа групи під назвою «Подорож  до телевізійного Задзеркалля».

15 березня 2017 року учням 5-х класів приватної Лінгвістичної гімназії випала чудова нагода побувати на одній з них.

Учні побачили, як створюється та живе телебачення, як народжується те, що бачить світ через телеекран.

Гімназистам розповіли  про щоденну роботу телеканалу, про телепередачі, які  готуються до виходу в ефір.

Новини - це основа будь-якого телеканалу,  оскільки саме вони  містять суспільно важливу та актуальну інформацію, що стосується певної сфери життя суспільства чи окремих його груп.

Гімназисти завітали до студії новин «ТСН» та «Сніданок з 1+1», де почули цікаву розповідь про специфіку роботи журналістів, ведучих, дикторів, операторів,  режисерів.

А 14 квітня 2017 року до телевізійного «Задзеркалля» телеканалу «1+1» відправилися й учні 6-го та 7-го класів. Гімназистам надзвичайно сподобалась подорож за куліси телевізійної кухні, а дехто навіть цікавився: що потрібно вміти і знати, щоб там працювати?

Отже, проект «Подорож  до телевізійного Задзеркалля» допоміг учням дізнатися багато нового  про телебачення, а також буде корисним при виборі майбутньої професії.

Діти були дуже вражені побаченим та ще довго обговорювали і ділились між собою спогадами про яскравий світ  телебачення.